HİZMETLERİMİZ
Gelişen dünya düzeni ile artık her alanda teknolojiyi kullanıyoruz. Teknolojinin bizlere sunduğu sınırsız kolaylıklardan daha fazla yararlanabilmek için yazılım alanında çalışıyoruz. Örneğin; teknoloji olmadan büyük kitlelere ulaşmak oldukça zordur. Ancak doğru planlanmış ve geliştirilmiş bir web sitesi sayesinde binlerce hatta milyonlarca kişiye rahatlıkla ulaşılabilir. İşte bu anda tam olarak bizler devreye giriyoruz ve hedefe ulaşılması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
HİZMET DETAYLARI
WEB TASARIM & YAZILIM
MASAÜSTÜ YAZILIM
WEB TASARIM & YAZILIM
Kişisel Web Siteleri
Kişisel web siteleri, kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz sistemlerdir. Kendinizle ilgili her türlü özelliği paylaşabilir ve binlerce hatta milyonlarca insanın sizin hakkınızda fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde bir çok insanın kişisel web sitesi olduğu görülmektedir. Kişilere ve mesleklere göre içeriği değişen bu sistemlerde ortak nokta bireylerin kendilerini en iyi şekilde tanıtma olanağı bulmasıdır. Bireysel özelliklerin yanı sıra iş hayatınızla ilgili projeleri bu sistemlerde paylaşabilir ve insanların projeleriniz hakkında da fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.
Kurumsal Web Siteleri
Kurumsal web siteleri, kurumunuzu mümkün olabildiğince büyük kitlelere ulaştırmak için kullanılacak en iyi yöntemlerden biridir. Günlük hayattaki standart reklamlar ile ulaşamayacağınız kitlelere doğru programlanmış bir web sitesi sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede kurumunuzun tanıtımını daha iyi yapmış ve çok daha fazla kişiye erişmiş olursunuz. Kurum hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, kurumların internet sitelerine erişerek istedikleri işlemleri gerçekleştirebilirler. Kurumsal web siteleri sayesinde, kurumlar daha fazla kişiye erişmiş olur ve kişiler de oturdukları yerden kurum hakkında bilgi sahibi olurlar.
Statik Web Siteleri
Statik web siteleri, genellikle tanıtım amaçlı projelenmiş web sitelerinde kullanılan sistemlerdir. Bir kurum, kişi veya ürün hakkında bilgi verilen, herhangi bir ziyaretçi etkileşimi olmayan, sürekli güncelleme gereği duyulmayan web siteleri için bu sistem tercih edilmektedir. Statik web siteleri bu özelliklerde olan web sitelerinde, site sahibi için daha ekonomik bir tercihtir. Dinamik web sitelerine oranla maliyeti daha düşük olan bu sistemde, ziyaretçilerle etkileşim içerisinde olunamayacağı düşünülmeli ve web sitesi için bu durum göz önüne alınarak planlama yapılmalıdır.
Dinamik Web Siteleri
Dinamik web siteleri, adından da anlaşılacağı gibi web sitenizi mümkün olan en üst seviyede aktif kullandığınız sistemlerdir. Bu sistem sayesinde sitenizin içeriğini kolaylıkla güncelleyebilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Dinamik web siteleri, site ziyaretçileri ile etkileşim içinde olan bir sistemdir. Profesyonel olarak düşünülen web projeleri için bu sistemler tercih edilmektedir. Bu sistem sayesinde web sitesi yönetimi kolaylaşmakta ve web sitesinin her an güncel olması sağlanmaktadır. Bu durum ziyaretçi sayısını ve web sitesi içerisinde zaman geçirme süresini olumlu yönde etkilemektedir.
Responsive Web Tasarım
Responsive web tasarım, web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışması için kullanılan sistemdir. Bu sistemle web siteniz tablet ve cep telefonu gibi küçük ekran genişliklerine sahip cihazlarda daha kullanılabilir hale gelmektedir. Yalnızca masaüstü tasarım ile kodlanmış web siteleri mobil cihazlarda açıldığında içerisindeki veriler okunamayacak kadar küçük kalmaktadır ve bu ziyaretçiler için hoş olmayan bir izlenim bırakmaktadır. Mobil cihazların her geçen gün daha da artan kullanımı sayesinde web sitelerinin responsive tasarım ile kodlanması zorunlu hale gelmiştir.
E-Ticaret Sistemleri
E-Ticaret sistemleri ile çok büyük kitlelere ürünlerinizi tanıtabilir ve kazancınızı çok daha yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz. Ticarette en önemli etkenlerden birinin müşteri kitlesi olduğunu düşünürsek e-ticaret sistemleri müşteri kitlelesini en iyi şekilde arttırabilecek yöntemlerden biridir. Doğru projelenmiş ve planlanmış bir e-ticaret sitesi ile gerçek hayatta ulaşılamayacak müşteri kitlesine rahatlıkla ulaşılabilir. Bu sayede iş potansiyeli geliştirilerek çok daha büyük kazançlar elde edilebilmektedir. Günümüzde tüm önde gelen markaların e-ticaret sistemlerini kullandıklarını rahatlıkla gözlemleyebiliriz.
MASAÜSTÜ YAZILIM
İş Takip Yazılımları
Kurumlara özel olarak geliştirdiğimiz iş takip yazılımları ile kurum içerisindeki iş takiplerini sorunsuz bir şekilde, hiç aksatmadan ve hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen kurumlara özel olan bu yazılımda her şey kurumun ihtiyaçlarına göre programlandığından gereksiz eklentilere para ödemek zorunda kalmazsınız. Yani siz yazılımdan ne talep ederseniz biz onu karşınıza sunuyoruz. Bir yazılımın %60'ını kullanıp %100'ü üzerinden ücret ödemek oldukça gereksiz bir işleyiştir. Bu koşulu göz önünde bulundurarak, kurumlara özgü iş takip yazılımları ile kurumların iş hayatındaki yükünü hafifletiyoruz.
Personel Takip Yazılımları
Kurumlara özel olarak geliştirdiğimiz personel takip yazılımları ile kurum içerisindeki personellerin takibini güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurumların isteğine göre şekillendirilecek yazılımda temel olarak personel hareketlilikleri, çalışma süreleri, mola süreleri, mesai düzenleme eklentileri bulunmaktadır. Yine kurumların isteği ile bu eklentiler üzerinde değişiklikler yapılabilir ve kurumun yazılımın %100'ünü kullanması hedeflenmektedir. Bu hedefimizle birlikte kurumlara özel personel takip yazılımları ile kurumların bu yöndeki taleplerini karşılamaktayız.
Stok Takip Yazılımları
Kurumlara özel olarak geliştirdiğimiz stok takip yazılımları ile kurum içerisindeki ürünlerin takibini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurumlara özel olarak programlanan stok takip yazılımları ile ürünlerinizin tüm giriş çıkış hareketliliklerini, elinizde ne kadar mevcut olduğunu, ne kadar olduğunda uyarı verilmesi gerektiği gibi işleyişleri takip edebilirsiniz. Bu sistemlerde de stok takip yazılımlarının %100'ünü kullanmanızı hedefliyor, kullanılmayacak eklentileri yazılıma dahil etmeyerek müşterilerimizin gereksiz ödeme yapmalarının önüne geçmiş oluyoruz.
Excel Destek Yazılımları
İş hayatında en çok kullanılan ofis programlarından olan Excel için pratik çözümler sunmaktayız. Bazı kurumlarda bir işlemin personel tarafından her gün tekrar tekrar yapıldığını görmekteyiz. Bu hem kurumdaki iş akışının yavaşlamasına hem de vakit kaybına neden olmaktadır. Excel ile uyum içerisinde çalışan destek yazılımlarımız ile bu negatif durumları hızlandırabilirsiniz. Zamandan elde ettiğiniz kazanç ile personeli daha farklı iş alanlarında değerlendirebilirsiniz. Kurumlara özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu yazılım ile Excel ağırlıklı çalışan kurumlarda işler gözle görülür bir şekilde hızlanacaktır.
Bireysel Yazılımlar
Kurumların yanı sıra bireysel yazılımlar da geliştirerek teknolojinin her alanda kullanılmasını sağlamaktayız. Bir çok kişi günlük hayatında bazı kolaylıklara ihtiyaç duyar. Bu kolaylıkları geliştirdiğimiz yazılımlar ile kullanıcılara sunuyoruz. Bireysel olarak aklınızda bulunan bir projeyi bizlere sunabilir ve o projeyi birlikte hayata geçirebiliriz. Bireysel çalışan kişiler için oldukça ideal olan bu sistemler, ofis ortamında veya dışında sürekli tekrar tekrar uygulanan işlemleri yazılıma dökerek zamandan tasarruf edilmesini ve işlemlerin kolaylaşmasını çok net bir şekilde sağlayacaktır.
Kurumlara Özel Yazılımlar
Klasikleşen kurumsal yazılımların yanı sıra, farklı alanlarda bulunan projeler için kurumlarla bir araya gelerek projelerini hayata geçirmelerini ve kullanımlarına sunmayı hedefliyoruz. Her sektörden ve her alandan kurumlar için geçerli olan bu sistemler tamamen kurumun kendisine özgü sistemlerdir ve başka bir kurum için aynı şekilde kullanılamazlar. Bu sistemde proje tamamen kurumun kendisine ait olup, bizler tarafından yazılımı gerçekleştirilmektedir. Proje önü boyunca yazılım desteği ve takibi tarafımızdan verilmekte olup projenin kusursuz bir şekilde hayata geçirilmesi hedeflenmektedir.
GRAFİK TASARIM
TEKNİK DESTEK
GRAFİK TASARIM
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımı, bir kurumun logosundan başlayıp katalog ve broşürlerine varana kadar planlı, programlı ve uyumlu bir şekilde kuruma özel tasarımların yapılamasıdır. Yeni oluşturulan, yenilenen veya farklı bir hava katılmak istenen kurumlar için toplu paket işlemleridir. Kurumun kimliğinin en iyi şekilde tanınmasını sağlayan bu tasarımlarda kurumların düşüncelerine dikkat edilerek özgün tasarımlar gerçekleştirilir. Tasarlanan logoların, katalogların, kartvizitlerin, borşürlerin vb. tasarımların tüm platformlarda kullanılabilirliğine dikkat edilmektedir.
Logo Tasarımları
Kurumların istekleri doğrultusunda logo tasarımları yaparak iş hayatında kendilerine özgü bir imza taşımalarını sağlamaktayız. Kurum logosunun, bir kurumun en önemli parçalarından bir tanesi olduğunu düşünmekteyiz. Tamamen size özgü bir logo ile hizmet verdiğiniz sektörde ve alanlarda farklılık yaratabilir ve logonuz ile tanınabilirsiniz. Kurumların düşünceleri göz önüne alınarak özgün ve benzersiz bir şekilde tasarlanan logolar ile iş hayatınızda marka haline gelmek için ilk adımı atmış olacaksınız.
Katalog Tasarımları
Kurumlarda verilen hizmetin veya ürünlerin tanıtımı için oldukça önemli olan kataloglar etkili bir tasarım ile dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Tasarımı kuruma özgü ve kurumun verdiği hizmeti veya ürünlerini en iyi şekilde tanıtan kataloglar ile kurumların müşterilerini en etkili biçimde bilgilendirmesi hedef alınmaktadır. Konuşma yöntemi ile ifade edemeyeceğiniz bir çok şeyi kataloglar sayesinde insanlara ulaştırabilir ve kurumunuz hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.
Reklam & Broşür Tasarımı
Broşürlerin iş hayatında önemli bir reklam aracı olduğu bilinmektedir. Kurumun yapmış olduğu dönemsel kampanyalar veya fırsatlar kuruma özgü tasarlanan broşürlerde belirtilerek insanların bilgilendirilmesi hedeflenmektedir. Kurumun yapmış olduğu kampanyalar ve fırsatlar ile orantılı olacak şekilde insanları etkileyecek bir tasarım, kurumlar için müşteri veya ziyaretçi kitlesini arttırmalarını sağlayacaktır.
Üç Boyutlu Modelleme
Üç Boyutlu Modelleme, günümüz teknolojisinde kullanılan en yaygın tanıtım sistemlerinden biridir. Tasarım aşamasında olan bir ürünün veya yapının, nasıl olacağı hakkında insanlara fikir vermesi için uygulanan sistemdir. Gerçekte var olmayan, yakın zamanda hizmete sunulacak bir ürünün veya yapının gerçeğe en uygun biçimde üç boyutlu olarak tasarlanmasıdır. Böylelikle insanlara ürün veya yapı hakkında ön bilgilendirme yapmış olursunuz. Ürünün veya yapının hizmete sunulmasını beklemeden insanlarda ön fikrin oluşmasını sağlayabilirsiniz.
Animasyon
Animasyon, günümüz teknolojisinde en yaygın kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Gelişen teknoloji ile gerçeğe uygun tasarımların yapılması animasyon işlemlerinin değerini arttırmıştır. Hazırlanacak etkili bir animasyon sayesinde insanlarda pozitif bir etki bırakılabilir ve ilginin temel unsur üzerine çekilmesi sağlanabilir. Gerçeğe uygun tasarımlardan oluşan animasyonlar veya metinsel animasyonlar ile sektörde farklı bir iz bırakılabilir.
TEKNİK DESTEK
Web Sitesi Destek
Tasarladığımız ve yazılımını gerçekleştirdiğimiz tüm web siteleri için, web sitesinin yayında olduğu dönem boyunca tarafımızdan ücretsiz desteği verilmektedir. Uzaktan müdahale ile gerçekleştirdiğimiz bu ücretsiz yardımlar sayesinde web sitesinin sorunsuz bir şekilde yayın hayatına devam etmesi hedeflenmektedir. Sitenizde karşılaşılan herhangi bir sorun veya hata yine dönem boyunca ücretsiz olarak tarafımızca giderilmektedir.
Masaüstü Yazılım Desteği
Gerçekleştirdiğimiz tüm masaüstü yazılımlarda uzaktan müdahale ile uygulanan masaüstü yazılım desteği tarafımızca ücretsiz olarak verilmektedir. Bu ücretsiz yazılım desteği, yazılımı kapsayan işlemler için geçerli olup, yazılımla birlikte kullanılan donanımda oluşacak sorunları kapsamamaktadır. Bu destek paketi içerisinde önceden randevu alınacak şekilde yazılımın eğitiminin alınması mevcuttur. Uyguladığımız bu masaüstü yazılım desteği yöntemi ile yazılımın sorunsuz bir şekilde kullanımda olması hedeflenmektedir. Verilecek yazılım eğitimi ile kurumların yazılımı en etkin biçimde kullanması sağlanacaktır.
Sosyal Medya Desteği
Sosyal medyanın günümüz reklamcılığında oldukça önemli bir yeri vardır. Kurumların sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve en aktif biçimde yayında olmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Kurumlar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ne tarz bir sosyal medya desteğinin alınacağına karar verilir ve bu destek türüne göre fiyat belirlenir. Sosyal Medya desteği paketlerimiz içerisinde sosyal medyada kullanılacak resimlerin profesyonel olarak çekiminin yapılması (randevulu bir şekilde) ve yayınlanacak mesajların grafiklerinin özgün bir şekilde tasarlanması yer almaktadır.
İşletim Sistemi Bakım & Onarım
Yazılımlarımızın kullanıldığı bilgisayarlarda doğacak işletim sistemi sorunları, kurum ile yapılan görüşmelerde anlaşılacak servis ücreti üzerinden tarafımızca giderilmektedir. Böylelikle yazılımlarınızı güvenli bir şekilde kullanabilir ve diğer işlemlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bu paket içerisinde işletim sistemlerindeki sorunların giderilmesi, test edilmesi, gerekli programların yüklenmesi, güvenlik ayarlamalarının yapılması gibi önemli işlemler yer almaktadır.
Ağ ve Donanım Desteği
Birlikte çalıştığımız kurumlarda yaşanacak ağ ve donanım sorunları için teknik destekte bulunmaktayız. Yazılımlarımız ile alakalı olan ağ işlemleri ücretsiz olup, diğer işlemler kurum ile yapılacak görüşmelere göre fiyatlandırılır. Ağ desteğinde internet çekim gücü problemleri, kablolama ve farklı noktalara internet erişiminin sağlanması gibi hizmetler verilmektedir. Donanımsal sorunlarda gerekli kontroller yapılacak olup, sorunun giderilmesi için hangi işlemlerin yapılmasının gerektiği konusunda yol gösterilecektir.
Uzaktan Yardım
Kurumlarda yaşanan ufak problemler için uygulanan bir destek hizmetidir. Kullanıcı bilgisi yetersizliği, yazılımların etkin kullanımının sağlanması gibi konularda uzaktan erişim uygulamalarının kullanılarak sorunlara müdahale edilmesi işlemidir. Yazılımlarımızdan kullanan müşterilerimiz için bu destek uzun süre almayan işlemler için çalışma süremiz boyunca ücretsizdir.
İsteklerinize Özel Fiyat Teklifleri İçin
HEMEN TEKLİF AL