BİZ KİMİZ ?
Yıllar boyu yapmış olduğumuz projelerle tecrübe kazanmış profesyonel bir yazılım ekibiyiz. Kendi isteğimizle eğitimini aldığımız ve sevdiğimiz bir işi yapıyoruz. Yoğun performans gerektiren yazılım sektöründe işimizi severek yapmanın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Pazartesi sendromu yaşamadan, ek iş olarak değil tek iş olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
EKİP
Ahmet AYDIN
Yazılım Geliştirici
Yazılım hayatına Pascal programlama dili ile lise yıllarında başlamıştır. 2008 yılından bu yana bilişim teknolojileri sektöründe donanım, yazılım destek, yazılım geliştiriciliği alanlarında görev yapmıştır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden, bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra yazılım geliştirici olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Samsun Teknopark'ta Web Tasarım & Yazılım, Masaüstü Yazılım, 2D Oyun projelerinde görev almıştır.
Mesut Güleçyüz
Yazılım Geliştirici
Yazılım hayatına lisede Bilgisayar-Yazılım bölümünü seçerek başlamıştır. Lise yıllarından itibaren Web Tasarım & Yazılım, Masaüstü Yazılım alanlarında görev yapmıştır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olmuştur. Hastane Otomasyon yazılımları ve web tabanlı yazılımlarda görev almıştır. Çeşitli sektörlerden kurumların yazılım ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Microsoft teknolojileri kullanarak yazılım geliştirici olarak görevini sürdürmektedir.
Eyüp Can AKMAN
Yazılım Geliştirici
Yazılım hayatına lisede Bilgisayar-Yazılım bölümü okuyarak başlamıştır. Lise öğrenimini okul birincisi olarak başarıyla tamamlamıştır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden bölüm ikincisi olarak mezun olmuştur. E-ticaret projelerinde ve web tabanlı yazılımlarda uzun yıllardır görev almaktadır. Çeşitli sektörlerden kurumların web yazılım ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Açık kaynak teknolojileri kullanarak yazılım geliştirici olarak görevini sürdürmektedir.
Ferhat AYDIN
Web & Grafik Tasarımcı
Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Web Tasarım, kurumsal kimlik kazandırma ve dijital fotoğrafçılık konularında uzman bir profesyoneldir. Reklam, Web ve proje yönetimi konusunda uzun yıllar sektörde hizmet vermiştir. 1998 yılından bu yana sektörün içerisinde bulunmanın tüm avantajlarını kullanmayı ve bunu hizmetlerine fazlasıyla yansıtmayı başarmıştır. Dijital fotoğrafçılık, ürün çekimi, grafik tasarım, tanıtım filmi, web tasarım ve kurumsal kimlik kazandırma konularında oldukça başarılıdır.
Harun AYDIN
Yazılım Test Uzmanı
Yazılım hayatına Visual Basic programlama dili ile lise yıllarında başlamıştır. 2004 yılından bu yana bilişim teknolojileri sektöründe donanım, yazılım destek, yazılım test alanlarında görev yapmıştır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra yazılım destek uzmanı olarak bir çok firmada görev yapmıştır. Türk Telekom bünyesinde Sistem Destek Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Yazılım test uzmanı olarak görev almaktadır.
İsteklerinize Özel Fiyat Teklifleri İçin
HEMEN TEKLİF AL